• Categories
  • Sukienka Ecofriends dla dziewczynki

SIZE
157.90 -40% 94.74
Lowest price in the last 30 days:
94.74
opak Add to wishlist
Reviews
Shipping within Right away
Shipping price 0
ORDER LAUNCHING 0

Sukienka bez rękawków wykonana z lekkiego, przewiewnego materiału zapewniającego wygodę i komfort nawet w najcieplejsze dni.

Skład: 100% zrównoważony Lyocell

 

Wymiary:

104

Dł. całkowita: 55cm

Sz. w klatce: 29cm

110

Dł. całkowita: 63cm

Sz. w klatce: 31cm

116

Dł. całkowita: 67cm

Sz. w klatce: 32,5cm

122

Dł. całkowita: 69cm

Sz. w klatce: 33,5cm

134

Dł. całkowita: 76cm

Sz. w klatce: 35cm


 

Ubrania Mayoral posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Jest to odzież wykonana z wysoko gatunkowej bawełny, kolory są żywe, a co najważniejsze – nie spierają się w praniu.

Marka Mayoral znana jest z perfekcyjnego wykonania i dbałości o każdy detal, dzięki czemu pod tym względem pozostaje bezkonkurencyjna.

Ecofriends to kolekcja odzieży, do produkcji której wykorzystywana jest: 

Bawełna organiczna - produkcja bawełny organicznej odbywa się w warunkach przyjaznych środowisku oraz etycznych pod względem pracy. Firmy, które zajmują się taką uprawą, nie stosują środków chemicznych ani sztucznych nawozów, unikają także nadmiernego zużywania wody. Zbiory odbywają się metodą tradycyjną, czyli ręczną – z dbałością o godne wynagrodzenia dla pracowników. 

Bawełna przetworzona w zrównoważony sposób tzn. ograniczający stosowanie substancji chemicznych oraz oszczędzający wodę i energię, co znacznie zmniejsza wpływ na środowisko. 

Włókna pochodzące z recyklingu, w tym z recyklingu bawełny i poliestru. Bawełna pochodząca z recyklingu składa się z włókien bawełny i resztek tekstylnych, co zmniejsza wpływ emisji CO2 i zużycia wody na jej uprawę. W procesie recyklingu materiałów poliestrowych i odpadów PET uzyskuje się recyklingowany poliester. Posiada on takie same parametry techniczne jak inne włókna poliestrowe, ale wpływ jego produkcji na środowisko jest zdecydowanie mniejszy.  

Repreve®- to włókno poliestrowe o własnej nazwie, wykonane z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. Dzięki recyklingowi tego typu opakowań PET zmniejsza się ilość odpadów z tworzyw sztucznych na wysypiskach oraz zanieczyszczenie mórz i oceanów. 

 

Wszystkie ciuszki do produkcji których wykorzystano wyżej wymienione materiały, opatrzone są specjalną metką ECOFRIENDS. Celem firmy Mayoral jest, aby do 2025r, 50% produktów posiadało tą właśnie metkę. 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
PayPo_launch_baner_600x120.png